Warning: The magic method Bunyad_Demo_Import::__wakeup() must have public visibility in /home/u312109734/domains/datoura.org/public_html/wp-content/plugins/bunyad-demo-import/inc/class-ocdi-main.php on line 352
Jak stworzyć boho taras – inspiracje i wskazówki - Serwis informacyjny

Aranżacje boho kojarzą się z bielą, naturalnymi tkaninami, komfortem. Jedną z ciekawszych propozycji na aranżację przydomowej przestrzeni jest właśnie boho taras – inspiracje podsuwają projektanci mebli i dodatków. Jak wykreować niebanalną przestrzeń, w której odpoczywać będziemy wraz z bliskimi?

Boho taras – inspiracje meblowe

Biel to kolor, który wyróżnia boho taras – inspiracje na taką przestrzeń znajdziemy bez trudu. Podstawą na tarasie powinny być meble tarasowe – wśród rekomendowanych rozwiązań wymienia się najczęściej nowoczesne meble technorattanowe i rattanowe w białym kolorze. Meble z technorattanu są niezwykle trwałe, zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, ścieraniem. Ich konstrukcja oparta jest na lekkich, zabezpieczonych przed korozją stelażach. Białe meble technorattanowe stworzą doskonały punkt centralny na tarasie boho, zapewnią komfort. Atutem mebli technorattanowych jest szeroki wybór elementów w kolekcjach – to pozwala na stworzenie kompletu dopasowanego do potrzeb. Warto zwrócić uwagę na sofy narożne, jak również na leżanki ogrodowe, komplety kawowe, stoliki. Koniecznie osłońmy przed słońcem boho taras – inspiracje to przede wszystkim nowoczesne parasole ogrodowe.

Jakie dekoracje wybrać na boho taras – inspiracje

Jakie dekoracje wybrać na boho taras? Warto postawić na tkaniny: pledy, koce, poduszki i dywaniki tarasowe. Wszystkie one sprawią, że przestrzeń stanie się znacznie przyjemniejsza w odbiorze. Dobrym pomysłem okaże się też niebanalne oświetlenie przestrzeni, aby móc korzystać z tarasu również wieczorami. Oryginalnym pomysłem okażą się lampiony rattanowe, w których wnętrzu znajduje się szklane naczynie na świecę. Lampiony można ustawić zarówno na kafelkach, parapetach czy na stole kawowym.

Comments are closed.

sittotheleft.org ysoutherlanc.com lly.info