Pokój dziecka nie musi kojarzyć się wyłącznie z zabawkami. Akcesoria do dekoracji również mogą zmienić go nie do poznania. Przedstawiamy Ci pomysł, który wcielisz w prosty sposób w życie. Fototapety na ścianę będą doskonałym uzupełnieniem wystroju dziecięcego pokoju. Spełnij marzenie swojego dziecka i wybierz tapetę z jego ulubionym bohaterem nawiązujących do bajek – Auta, Nemo czy Potwory i Spółka. Ścienne dekoracje w bogatej ofercie sklepu internetowego Wally są proste w montażu i dopasowane do wymiarów Twojej ściany.

Tapety na ścianę do pokoju dziecka – papier powlekany lateksem, matowa flizelina czy tkanina powleczona winylem?

Fototapety do pokoju dziecka to blisko setka kolekcji motywów bajkowych, m.in. zwierzątek, Króla Lwa, Piratów z Karaibów i wiele, wiele więcej. Wszystko to w intensywnych i wesołych kolorach. Masz do wyboru 3 rodzaje materiałów: lateks laminowany, matową fizelinę lub tkaninę powleczoną winylem. Twoja fototapeta może być dostosowana do indywidualnych potrzeb. Wolisz wersję gładką lub strukturę? Każda z nich zostanie wykonana starannie z najwyższej jakości druku. Na nierównych powierzchniach idealnie sprawdzi się fototapeta lateksowa, która ukryje drobne niedoskonałości, a sam matowy laminat będzie chronił grafikę przed uszkodzeniami. 

Co jeszcze powinno znaleźć się w pokoju dziecka? Tablice magnetyczne suchościeralne pomogą mu w nauce

Na rynku jest wiele akcesoriów, które mogą znaleźć się w pokoju Twojej pociechy. Jednym z nich jest tablica magnetyczna dla dzieci. Z pewnością staną się one ulubionym jego elementem w pokoju. Tablica przykuwa wzrok i będzie kolejnym pretekstem do zabawy. To kreatywna przestrzeń do tworzenia rysunków, ale również do nauki literek, cyferek lub innych przedmiotów. Tablica edukacyjna nie ściera się pod upływem czasu. Dlatego z powodzeniem przetrwa długie lata w pokoju dziecka. Sprawdź suchościeralne tablice magnetyczne, które dopasują się do każdej przestrzeni pokoju dziecięcego. 

 

Comments are closed.