Szukając inspiracji na niebanalne wnętrze kuchenne, warto zwrócić uwagę na najmodniejsze kuchnie 2023, czyli zestawienia projektantów. Z pewnością będziemy zaskoczeni trendami! Warto zainspirować się współczesnymi trendami i wykreować kuchnię marzeń.

Najmodniejsze kuchnie 2023 w kolorze butelkowej zieleni

Butelkowa zieleń to kolor, który cieszy się olbrzymią popularnością w ostatnich latach. Barwa ta wykorzystywana jest w każdym pomieszczeniu: w salonach, sypialniach, łazienkach, również w kuchniach. Najmodniejsze kuchnie 2023 to właśnie kuchnie utrzymane w kolorze butelkowej zieleni. Kuchnie takie wpisują się przede wszystkim w stylistykę retro. Meble w kolorze butelkowej zieleni dekoruje się frezami, ale też przeszkleniami ze szprosami. Przeszklenia nadają szafkom optycznej lekkości.

Kuchnie z ryflowanymi frontami

Nie ma wątpliwości, że najmodniejsze kuchnie 2023 to kuchnie, w których fronty zdobią ryflowania. Kuchnie takie świetnie sprawdzają się zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i w stylistyce retro. Eleganckie fronty z ryflowaniem dostępne są zarówno w błysku, jak i macie. Kuchnie takie świetnie będą prezentować się z dużymi kaflami ściennymi, które zabezpieczą przestrzeń przy kuchence oraz zlewie. Warto wybrać kafle w kontrastowym kolorze.

Kuchnia loftowa – najmodniejsze kuchnie 2023

Nie mija moda na styl loftowy – również w kuchni. Zaprojektowanie takiego wnętrza nie jest trudne. Podglądając najmodniejsze kuchnie 2023, można zauważyć, że kuchnie loftowe to przede wszystkim naturalne materiały, takie jak drewno, kamień, ale też szkło hartowane, stal. Meble utrzymane są w kolorystyce bieli, czerni oraz dekorów imitujących naturalne drewno. Uwagę zwracają detale: stylizowane lampy, kafle podłogowe w stylu retro.

Comments are closed.