Zastanawiasz się jak w niedrogi i przede wszystkim szybki sposób odmienić wnętrze? Znudziły Ci się gładkie ściany a tapety nie są w Twoim guście? Nadszedł czas by sięgnąć po jedną z niesztampowych naklejek ściennych i w krótkim czasie nadać mieszkaniu niepowtarzalnego charakteru. Pośród dostępnych motywów na pewno i Ty znajdziesz coś dla siebie.

Co stanowi niepodważalną wartość takich dekoracji?

Niewątpliwym plusem jest fakt, że naklejki ścienne w większości stworzone zostały tak, by umożliwić w razie konieczności usunięcie dekoracji bez naruszania znajdującej się pod nią powierzchni. Ponadto posiadają wodoodporną warstwę wierzchnią folii, która zapewnia łatwość czyszczenia naklejki przy pomocy nawilżonej szmatki, bądź gąbki.

Taka ozdoba ścienna to świetne rozwiązanie szczególnie, kiedy planując zmiany w wystroju wnętrza nie dysponujesz dużym budżetem. Cena nie jest wygórowana, a oferta modeli jest bardzo różnorodna. W zależności od zapotrzebowania selekcji dokonać można według: koloru, rozmiaru czy też tematyki.

Jak wybrać odpowiednią naklejkę ścienną?

Dokonując wyboru warto przyjrzeć się ogólnemu charakterowi wnętrza. Kolorowa dekoracja pasować będzie do pokoju dziecięcego, a niekoniecznie dobrze odnajdzie się we wnętrzu salonu. Minimalistyczna czarna naklejka świetnie sprawdzi się jako dodatek do nowoczesnego wnętrza. Wiele ludzi decyduje się na umieszczanie ważnych dla nich cytatów na ścianach, popularnością cieszy się też motyw mapy świata przywołujący na myśl dalekie podróże i inspirujący do kolejnych wyjazdów.

Ostatnimi czasy coraz więcej zainteresowanych wybiera regularne printy pokrywając nimi całe ściany poddawanego metamorfozie pomieszczenia. Powtarzalne formy to najczęściej: kropki, paski, szachownica, gwiazdki tudzież inne geometryczne wzory. Taka opcja może utrzymana być w monochromacie jak i w wersji wielobarwnej. Właściwie dobrana naklejka wprowadza systematyczną harmonię, nie odbiera też wnętrzu statecznej elegancji.

Jaką dekorację wybrać do pokoju dziecięcego?

Naklejki ścienne dla najmłodszych to chyba najbardziej rozchwytywany i bogaty sektor dekoracji ściennych. Bohaterowie bajek, zwierzęta, pojazdy, kwiatki, chmurki, baloniki to tylko nieliczne opcje.

W tym sezonie wachlarz rozszerzył się szczególnie o modne motywy florystyczne przywołujące na myśl dżunglę, takie jak: tropikalne liście roślin, zwisające z sufitu pnącza, palmy, lasy, dzikie kwiaty.

Dekoracje w pokoju dziecięcym mogą pełnić też funkcję edukacyjną. Rodzice maluchów nierzadko wybierają: opisane mapy, albo układy słoneczne. Naklejki w formie alfabetu lub tabliczki mnożenia to już klasyka.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.szabloneria.pl/k134,pluszowe-naklejki-scienne.html.

Comments are closed.

azubezpieczenia.pl https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/ https://beesafe.pl/porady/sprzedaz-samochodu-wspolwlascicielowi/