Wypoczynek w ogrodzie to najlepsza forma relaksu, jaką możemy sobie podarować w okresie lata. W mniejszych i większych ogrodach doskonale sprawdzi się szezlong ogrodowy, czyli wygodna leżanka z regulowanym zagłówkiem. Jaki szezlong wybrać, aby móc odpoczywać blisko natury?

Szezlong ogrodowy w otoczeniu zieleni

Szezlong ogrodowy to bez wątpienia jedna z ciekawszych propozycji na zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej. Wygodny leżak może być wykorzystywany na wiele sposobów, a dodatkowo tworzyć element uzupełniający dla całego kompletu meblowego. Wśród rekomendowanych modeli często wymienia się szezlongi technorattanowe – są one lekkie, doskonale wpisują się w nowoczesne trendy i idealnie sprawdzają się w przydomowych ogrodach czy na tarasach. Szezlong ogrodowy warto ustawić w cieniu parasola i uzupełnić o niewielki stoliczek, na którym znajdzie się dość miejsca na gazetę czy filiżankę z kawą.

Szezlong ogrodowy z technorattanu

Technorattanowy szezlong ogrodowy znaleźć można w ofercie sklepów internetowych, np. Oltre.pl. Nowoczesne leżanki zaskoczą przede wszystkim doskonałą jakością wybranych materiałów. Technorattanowa leżanka oparta jest na lekkim, aluminiowym stelażu malowanym proszkowo, który zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci, korozji. Nie jest on również podatny na odkształcenia. Warto zwrócić uwagę na okrycie mebla – plecionka technorattanowa do złudzenia przypomina naturalny rattan, dodatkowo jej struktura nie wchłania kurzu czy wilgoci, nie jest podatna na płowienie. Uwagę zwraca regulowany zagłówek, który pozwala na wygodne czytanie, opalanie się czy drzemanie. Dzięki możliwości jego ustawiania sami decydujemy o tym, jaką rolę spełnia leżanka. Szezlong ogrodowy zmieni odbiór otoczenia i sprawi, że każda chwila w ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejsza!

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/co-mozna-miec-w-bagazu-podrecznym/ https://beesafe.pl/porady/czy-trzeba-wozic-dowod-rejestracyjny/ louds.pl