Warning: The magic method Bunyad_Demo_Import::__wakeup() must have public visibility in /home/u312109734/domains/datoura.org/public_html/wp-content/plugins/bunyad-demo-import/inc/class-ocdi-main.php on line 352
Damskie perfumy od marki Lacoste - Serwis informacyjny

Lacoste to marka znana z działalności w tenisie i oczywiście światowej sławy koszulki polo z małym, zielonym aligatorem na piersi.

Jednak rozwinęła się znacznie dalej, tworząc kompletną markę modową, która naturalnie obejmuje również linię perfum. Lacoste ma bardzo dobre zapachy perfum i wód toaletowych zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Zapachy perfum Lacoste dla kobiet

Jeden z najlepszych perfum dla kobiet od Lacoste to Magnetic. Jest to słodki owocowy zapach z bazą lekkich kwiatowych akcentów, nieco tropikalny, który będzie świetnym dodatkiem na letnie miesiące. Wyczujemy w nim również akcenty mango, cytrusów, wanilii. Zapach Lacoste Eau Fraiche może być naprawdę strzałem w dziesiątkę na ciepłą porę roku, szczególnie dla młodszych kobiet. Eau Fraiche to świeża, letnia woda o zapachu cytrusów, lekkich kwiatowy nut i orzeźwiających wodnych aromatach.Zapach perfum Lacoste Intense jest bardzo przyjemny i zawiera dość wyjątkową mieszankę drzewa sandałowego i karmelu. Karmel stanowi przyjemną i ciepłą słodyczą na wierzchu, z wytrawnym kremowym i pudrowym charakterem wydobywającym się z drzewa sandałowego. Zapach po rozwinięciu wydaje się bardziej piżmowy, ale nadal jest bardzo atrakcyjnym zapachem jako całość. Nie jest to całkowicie słodki zapach gourmand, ale ogólnie bardziej drzewna i słodka mieszanka z nutami przypraw. Z pewnością ten zapach spodoba się wielu kobietom. Pour Femme to zauważalnie kobiecy zapach perfum lacoste z dużą ilością nut kwiatowych i nutą pikanterii, która pomaga połączyć zapach w ciekawy aromat. To bardzo dobra opcja na codzienny zapach dla kobiet w różnym wieku. Zapach Lacoste Pour Femme otwiera się ananasem, cytrusami i jaśminem. Jest soczysty i lekki, bez mocnego i dominującego aromatu nut owocowych. Zapach rozwija się w aromaty drzewne i kwiatowe, z jaśminem, drzewem sandałowym i wanilią. Zapachy perfum marki Lacoste są trwałe i ciekawe, niezbyt intensywne, dzięki czemu można je nosić każdego dnia, również do pracy. Chociaż są owocowo-kwiatowe, nie są mdłe, nudne czy zbyt słodkie, a zawdzięczają to dodatkowi nut drzewnych i przypraw.

Comments are closed.

hotels.pl kie-pioro.pl anferrandis.com