Nowoczesne wnętrza to przede wszystkim pomieszczenia dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Coraz większa ilość Polaków nie zadowala się gotowymi meblami i wybiera szafy na zamówienie oraz kuchnie na wymiar. Olbrzymia ilość możliwości, jakie dają te rozwiązania sprawia, że to obecnie jedne z najchętniej wybieranych rozwiązań. 

Szafy na zamówienie – jakie dają możliwości?

Duże zainteresowanie kupnem mieszkań sprawia, że deweloperzy budują na potęgę. Zgodnie z licznymi ekspertyzami proponują oni przede wszystkim mikroapartamenty oraz mieszkania o 40 metrów kwadratowych. Aranżacja takiej przestrzeni pozostaje w rękach kupującego i dopiero kiedy przychodzi do tworzenia planów widzi on, jak wiele problemów może stwarzać mniejsza przestrzeń. Szafy na zamówienie to idealne rozwiązanie tego problemu – przekonują projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy proponującej między innymi szafy na wymiar. Szafy na zamówienie to produkt, który może całkowicie odmienić przestrzeń naszego mieszkania, a dodatkowo pozwolić nam na zdobycie większej przestrzeni do przechowywania. Jak to możliwe?

Jak projektowane są szafy na zamówienie?

Szafy na zamówienie są produktem, który od początku do końca ma spełniać nasze oczekiwania. Pierwszy etap to oczywiście stworzenie planu szafy, jej wymiarów oraz wpisanie jej w konkretne miejsce w mieszkaniu. Kolejno: wybór wyposażenia szafy, jej akcesoriów, określenie ilości i wysokości półek, szuflad, drążków na ubrania – wszystkich elementów, które będą nam potrzebne. Niewątpliwą zaletą szafy na zamówienie jest fakt, że może ona sięgać samego sufitu. Na uwagę zasługuje również szeroka paleta możliwości związana z zabudową szafy – samodzielnie wybieramy materiały frontów. Może być to klasyczne lustro, ale również płyty z dekorami imitującymi drewno, panele dekoracyjne, forniry, laminaty. 

Comments are closed.

Metalowy stojak na ręczniki zobacz więcej https://beesafe.pl/porady/czy-trzeba-wozic-dowod-rejestracyjny/