Nie ma wątpliwości, że klasyczne pierścionki zaręczynowe z diamentami są jednymi z najchętniej kupowanych. Pierścionek zaręczynowy tego typu zachwyca pięknem, ponadczasową elegancją. Na co koniecznie zwracać uwagę wybierając ten typ biżuterii? Czy pierścionek zaręczynowy z diamentem może jeszcze zaskoczyć?

Wybieramy pierścionek zaręczynowy

Decydując się na kupno wyjątkowego pierścionka zaręczynowego, warto mieć na uwadze, że biżuteria tego typu będzie wykorzystywana na co dzień. Pierścionek taki będzie miał styczność z wodą, nierzadko z detergentami, będzie narażony na uderzenia czy zarysowania. Kluczem do zachowania piękna biżuterii jest wybranie materiałów o wysokiej odporności. Podstawą będzie złoto – warto wybrać stop o próbie 585, który posiada doskonały stosunek jakości do ceny. Pierścionek ten zachwycać będzie wyglądem, jednocześnie będzie odporny na uszkodzenia mechaniczne i na długi czas zachowa doskonały wygląd. Kupując pierścionek zaręczynowy, możemy zadecydować o wielkości diamentu oraz o jego wadze. Diamenty nie bez przyczyny są jednymi z najchętniej wybieranych kamieni – są one niezwykle odporne na uszkodzenia, a jednocześnie wspaniale odbijają światło, przez co zwracają uwagę i zachwycają. 

Nowoczesny pierścionek zaręczynowy

Chcąc nieco wyjść poza klasyczne wzornictwo, warto poszukać pierścionka zaręczynowego, w którym budowa korony zwraca uwagę. Pierścionki tego typu mogą mieć dodatkowe kamienie osadzone po bokach – chętnie wybieranym wzorem jest pierścionek zaręczynowy z centralnym diamentem oraz dwoma kolorowymi kamieniami szlachetnymi po bokach. To z pewnością ciekawa opcja, która wyróżni pierścionek na tle innych. Projektanci w takich wzorach wykorzystują eleganckie szafiry, wyjątkowe rubiny czy też niepowtarzalne tanzanity.

Comments are closed.

zobacz wiecej zobacz więcej endingwisconsin.org