Polacy przebywają w ilości blisko ćwierć miliona w Holandii. Stanowią 6 co liczności grupę emigrantów w tym kraju. Osiedlają się w różnych jej częściach. Jednym z głównym miast osiedleniowych jest Haga. Nasi rodacy znajdują tam zatrudnienie szklarniach i chłodniach. Wielu z nich przebywa w Holandii tylko podczas sezonu zbiorowego, po czym wracają do Polski. Ilość zarobionych pieniędzy pozwala im na godne życie już w naszym kraju. Niektórzy pracują w taki sposób do emerytury. Jeśli i Ty myślisz o wyjeździe do państwa Niderlandów, sprawdź najnowsze ogłoszenia o pracę na portalu Głos Polski.

Aktualne ofert pracy dla Polaków. Kontakty do pracodawców. Znajdź godne zatrudnienie

Praca w Holandii od zaraz”, “szukam pracowników do pracy za granicą”, “ wysokie zarobki w Holandii”. Z pewnością każdy z nas choć raz w swoim życiu spotkał się z takimi nagłówkami. Agencje pracy w dalszym ciągu szukają osób, które mogłyby się podjąć różnych zajęć na terenie tego państwa. To przede wszystkim fabryki, firmy budowlany, opieka nad osobami starszymi czy wcześniej wspomniana praca w rolnictwie. Stopa bezrobocia w Holandii jest bardzo niska. Wynosi około 4% i w dalszym ciągu spada. To atrakcyjne miejsce dla Polaków, którzy chcą znaleźć stabilną pracę, dobre wynagrodzenie i warunki do mieszkania. Najnowsze ogłoszenia sprawdzisz w serwisie Głos Polski.

Wiadomości z Holandii, kilkadziesiąt kategorii,  szeroka tematyka

Na portalu https://glospolski.nl/ sprawdziś aktualności, wydarzenia, holenderskie wydarzenia kulturalne i sportowe czy interesujące kategorie, m.in. finanse, podatki, zdrowie i uroda oraz listę sklepów. Wszystko w naszym ojczystym języku. Z Głosem Polskim zawsze będziesz na bieżąco z najświeższymi newsami z Holandii. Redaktorzy każdego dnia starają się, aby dostarczyć aktualne wydarzenia mające miejsce w tym państwie. Wspólnie z nami twórz jeden z najpopularniejszych portali dla Polaków mieszkających w Holandii. 

 

Comments are closed.

https://beesafe.pl/porady/co-mozna-miec-w-bagazu-podrecznym/ aulonfox.com zobacz wiecje