Inwestycje finansowe znajdują się na ustach wszystkich. Nie ma się czemu dziwić – w końcu każdy chciałby zarobić duże pieniądze przy jak najmniejszym wkładzie fizycznym/siłowym. Takie możliwości oferuje swoim klientom firma 10Clouds, która umożliwia dostęp do pewnej aplikacji finansowej. Jakiej?

Aplikacja Półksiężyca

Crescent appto aplikacja, dzięki której można spodziewać się zdecydowanie większych zysków. W szczególności, jeżeli porówna się je do kont oszczędnościowych, które nie są w stanie w obecnych czasach zaoferować swoim klientom wysokich procentów. Crescent, nazywany również aplikacją Półksiężyca, jest w stanie zagwarantować zysk na poziomie 6%. Jest to zdecydowanie lepsza oferta niż jakiekolwiek konta oszczędnościowe. Aczkolwiek, należy posiadać minimalną wiedzę, jeżeli chodzi o inwestycje. Zdecydowaną zaletą tej platformy jest brak ukrytych opłat. Tak naprawdę, każda osoba, posiadająca luźną gotówkę, może zacząć z tego korzystać.

Narzędzie do oszczędzania

Jeżeli ktoś powie, że Crescent jest narzędziem do oszczędzania, wcale się nie pomyli. Na początku, w głównym założeniu, całość miała skupić się na inwestowaniu w kryptowaluty. Z czasem jednak, wraz z rosnącym zainteresowaniem okazało się, że jest to narzędzie do oszczędzania o wysokiej wydajności, które wcale nie jest skomplikowane w obsłudze. Całość jednak nadal zasilana jest przez kryptowaluty. 

Dla porównania, aby zdać sobie sprawę z tego, jakie zyski można uzyskać dzięki Crescent: przy wysokiej wydajności Stany Zjednoczone są w stanie zagwarantować zysk na poziomie 0,5%. Crescent – jak już było wspomniane – oferuje zysk na poziomie 6%.

Największy projekt mobilny 

Aplikacja Półksiężyca jest gotowa do użytku, ale wciąż trwają nad nią pracę, dzięki czemu będzie ona w stanie zapewnić użytkownikom nowe funkcjonalności.

Crescent to największy projekt mobilny w 10Clouds. Pracuje nad nim pięciu programistów, którzy chcą dostarczyć nowe, jeszcze lepsze rozwiązania. Całość rozwijana jest we Flutturze z naciskiem na iOS. Do tego został użyty Redux. 10Clouds zapewnia kilka integracji z takimi stronami, jak Miejsca Google, Plaid, a nawet Segment. 

Onboarding, który został w całości dopracowany sprawia, że Crescent jest przyjaźniejsza w użytkowaniu. 

Czy warto spróbować? Tak, jak najbardziej. W szczególności, jeżeli ktoś posiada jakąkolwiek wiedzę na temat mobilnych aplikacji, dzięki którym można zainwestować pieniądze. Z czasem, dzięki aplikacji Półksiężyca, będzie można zauważyć rosnące zyski w wirtualnym portfelu. 

 

Comments are closed.