W życiu każdego kierowcy zdarzyły się przynajmniej raz sytuacji awaryjne, gdzie nasz samochód nie chciał odpalić, złapał gumę czy wystąpił inny problem. Pierwsze co w takiej sytuacji robimy, to kontaktujemy się z zaprzyjaźnionym warsztatem. A co, jeśli taka awaria przytrafiła się w trasie? Jedyną formą pomocy jest pomoc drogowa i transport samochodu do pobliskiego warsztatu samochodowego. W Legnicy funkcjonuje co najmniej kilka takich całodobowych pomocy drogowych, dzięki którym szybko otrzymasz pomoc. Ich cała lista znajduje się w najobszerniejszej bazie firm w portalu Legnica365.pl.

Całodobowa pomoc droga w Legnicy

Awaria samochodu w trasie to chyba najgorsza rzecz, która może się przydarzyć kierowcy. Od razu wiemy, że będzie się to wiązało z dużymi kosztami. Pomoc drogowa w Legnicy dowiezie paliwo, naładuje akumulator czy wykona drobne naprawy umożliwiające jazdę. Koszt takich usług waha się od 100 do nawet kilkuset złotych. Jednak w przypadku, gdy nie ma innego wyjścia, jest to duży komfort dla kierowcy, który jest na nieznanym dla siebie terenie. Koszt obsługi ustalany jest telefonicznie. Zależy on od kilku czynników, m.in. odległości w jakiej znajduje się kierowca. Cennik wynajmu lawety to około 250-350 zł za dobę, natomiast holowanie pojazdu na terenie miasta zaczyna się od 100 zł.

Elektryk samochodowy – montaż, naprawa i konserwacja układów elektrycznych

Produkowane auta mają coraz bardziej zaawansowaną elektronikę. Jeśli dojdzie do awarii, będziemy potrzebować fachowca. Elektryk samochodowy Legnica zdiagnozuje usterkę i przeprowadzi próbę jej naprawy. Dobrze jest mieć swojego sprawdzonego specjalistę. Natomiast, gdy jesteśmy w obcym mieście, a w tym przypadku w Legnicy, pomóc w wyborze najodpowiedniejszej firmy znajdziesz na Legnica365.pl. Baza firm, która zawiera dane kontaktowe, krótki opis firmy i opinie klientów, pomoże nam podjąć decyzję i skorzystać z usług najlepszego elektryka samochodowego. 

 

Comments are closed.