Technorattan, drewno, rattan, tworzywa sztuczne, metal… W sklepach z wyposażeniem ogrodowym znajdziemy szeroki wybór stylowych mebli wykonanych z materiałów o zróżnicowanym wykończeniu i właściwościach. Wśród dostępnych wariantów szczególnie dużą popularnością cieszą się meble z aluminium. Dlaczego warto wyposażyć swój taras, balkon albo altanę właśnie w aluminiowe meble ogrodowe? Sprawdź!

Aluminiowe meble ogrodowe – zakup na lata

Pierwsze miejsce na liście zalet mebli ogrodowych z aluminium zajmuje ich trwałość. Wysokiej klasy krzesła, stoliki, leżak i huśtawki z malowanego proszkowo aluminium są odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, wilgoć, mróz, wysoka temperatura. Możesz mieć pewność, że nowy komplet będzie w nienagannym stanie służył przez wiele lat.

Brak impregnacji

Nie musisz zaprzątać sobie głowy regularną impregnacją aluminiowego kompletu i odświeżaniem jego koloru. Problem z przechowywaniem wieloelementowego zestawu poza sezonem również odchodzi w zapomnienie. Aluminiowe meble ogrodowe nie wymagają wykonywania żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Jedyne, co musisz zrobić, aby meble dobrze się prezentowały, to raz na jakiś czas przetrzeć je wilgotną ściereczką. Metalowe krzesła, stoły i kanapy (pozbawione poduszek) mogą przezimować na zewnątrz przykryte jedynie lekkim pokrowcem.

Wygoda, którą pokochasz!

Nowoczesne meble aluminiowe doskonale się prezentują i współgrają z trendami rządzącymi w ogrodach, a jednocześnie zapewniają wysoki komfort użytkowania. Na stronie gardenspace.sk/zahradny-hlinikovy-nabytokznajdziesz szeroki wybór stylowych kanap, foteli, krzeseł i leżaków, które odkryją przed Tobą nieznany dotąd wymiar przyjemności.

Comments are closed.