Prosty zestaw mebli kuchennych będzie idealnie pasował do pomieszczenia w stylu skandynawskim. Jeżeli ktoś planuje urządzić kuchnię w tym stylu, to będzie na najlepszej drodze do tego, aby stworzyć klimatyczne, funkcjonalne pomieszczenie.

Zestaw mebli kuchennych w dobrym stylu

Kuchnia w stylu skandynawskim to eleganckie wnętrze, które przyciąga swoim wspaniałym klimatem. Jeżeli chodzi o zestaw mebli kuchennych, to mamy tutaj do czynienia z wielką ilością metalu i szkła. Z przeszkleniami mamy najczęściej do czynienia, jeżeli chodzi o górne zabudowy. Bardzo wyraźnym akcentem, jeżeli chodzi o kuchnię w stylu skandynawskim są gładkie fronty. Na pozór niczym się nie wyróżniają, ale jeżeli zestawi się je z innymi dodatkami, to całość tworzy estetyczne i funkcjonalne pomieszczenie. Pamiętajmy o tym, że to w szafkach kuchennych należy pochować wszystko, aby nie doprowadzić do ustawiania zbędnych przedmiotów na blacie kuchennym.

Kolory dla kuchni

Jakie kolory powinny przeważać w skandynawskiej kuchni? Przede wszystkim jasne, jeżeli chodzi o ściany. Chociaż nie oznacza to faktu, że nie można tutaj zaprosić ciemnych odcieni. Przykładowo w kuchni można zaplanować białe/jasne ściany z ciemnymi frontami. Dzięki temu całe pomieszczenie będzie wyglądało jeszcze bardziej interesujące. Jeżeli ktoś nie chce decydować się na biały, to może zdecydować się na beże, ecru, ivory. Czasem spotykane są również pastele, które pomagają w przepiękny sposób rozświetlić całe wnętrza. Pamiętajmy o tym, aby ściany w kuchni były gładkie i matowe. 

Comments are closed.

termedia.info.pl hsmsapk.com ysoutherlanc.com